Каталог послуг

Друк такопіювання А3, А4

Цифровий друк у Києві. Послуги кольорового та ч\б друку. Друк та копіювання А3, А4 формату.

Копіювальний центр «KPRINT» пропонує широкий вибір рішень у галузі цифрового друку та копіювання форматів А4, А3 у Києві. Друк та копіювання на форматах А4/А3 - це одні з найпопулярніших, найпопулярніших і найпростіших послуг, які замовляють наші клієнти. Найчастіше саме ці два формати (А3, А4) потребують оперативного друку.


Кольоровий лазерний друк

Друк-копія А4, А3 чорно-біла


Наш принт-центр має такі переваги у сфері послуг цифрового друку та кольорового, ч\б копіювання:

  • оперативність – цифровий кольоровий друк формату A4, А3 у Києві займає дуже мало часу, що важливо при виконанні замовлень термінової цифрового друку та оперативної поліграфії;
  • можливість друку малих тиражів та їх низька вартість – цифровий друк та копіювання дає можливість друкувати стільки. екземплярів, скільки необхідно, що рентабельніше;
  • висока якість цифрового друку;
  • можливість редагування.

Друк формату А4/А3.

Вартість друку на кольоровому принтері (А4, А3) досить приваблива при виготовленні малих та середніх тиражів. Економія коштів та часу досягається за рахунок відсутності етапу виведення плівок та підготовки друкованих форм.Цифровий друк формату А3, А4 дешево обходиться замовнику та дає можливості внести зміни безпосередньо перед відправкою готового макета до друку.

Таким чином, цифровий терміновий друк є найбільш раціональним способом тиражування поліграфічної продукції, що дозволяє отримати якісні та недорогі відбитки в найкоротші терміни. Термін виготовлення невеликого тиражу методом цифрового друку може становити від 30 хвилин.

Друк із файлу, вартість якого знаходиться пряма залежність вибору паперу для тиражування може бути здійснена на форматах А4 і А3. Ми друкуємо документи без полів та з будь-якими полями за бажанням замовника.

Ксерокс, копіювання, копія А3, А4

У нашому копі-центрі ви можете скопіювати малюнки та креслення, статті, роздруківки та конспекти, книги та брошури. Копія А3 та копія А4 дуже популярні серед учнів.

Сучасне обладнання копіювальних центрів нашої мережі дозволяє зробити кольорові копії документів відмінного якості.

Здійснюється в нашій поліграфії копіювання А3, А4 дозволяє якнайточніше відтворити оригінал. Однак за потреби ми можемо змінити масштаб одержуваних копій як у меншу, і у більшу сторону. Наше обладнання робить можливим і широкоформатне копіювання.