Каталог послуг

Сканування широкоформатне

Копі-центр «KPRINT» пропонує послуги кольорового та ч\б сканування документів усіх форматів (від А4 до А0+), а саме креслень, схем, карт, мап, конспектів, плакатів, фотографій, зображень, офісної, інженерної, будівельної та технічної документації формату А0, А1, А2, А3, А4. Сканування здійснюється за допомогою професійного сучасного обладнання, що дає змогу отримати роздільну здатність до 1200 dpi і глибина кольору до 24 bit.


Ціни


Сканування технічної та офісної документації

Якщо Вам необхідно здійснити переведення в електронний вигляд Ваших документів, ми швидко та якісно виконаємо поставлену Вами задачу. Ми здійснюємо різні види сканування:

 • Сканування фінансової та проектної документації
 • Сканування та обробка анкетних даних
 • Сканування картотек
 • Сканування книг та інших зшитих документів
 • Сканування креслень, карт, планів, схем комунікацій
 • Сканування різноманітних документів
 • Сканування плакатів, постерів, афіш
 • Широкоформатне сканування

Сьогодні сканування, тобто переведення звичайних зображень, будь то фотографії або картини, сторінки книги або креслення, у цифрові образи в пам'яті комп'ютера користується дуже великим попитом на ринку поліграфічних послуг. Адже відсканований документ в електронному вигляді надає масу можливостей для використання.

Наприклад, сканування документів дозволяє надсилати їх електронною поштою (e-mail дійде до адресата набагато швидше, ніж звичайний лист). Застосування методу сканування дозволяє відновити старі документи. Вся бібліотека офісної документації у відсканованому вигляді легко зберігається в пам'яті комп'ютера, що дозволяє заощадити на офісних та архівних площах. Також пошуки необхідного сканованого документа в базі даних займають дуже невеликий проміжок часу, а також потрібний скан можна роздрукувати будь-якої миті та зробити необхідну кількість копій.

Широкоформатне сканування

Поліграфічний центр KPRINT робить широкоформатне сканування креслень (А0, А1, А2, А3, А4).

Широкоформатне сканування зручне для зберігання та подальшої обробки документів великих форматів, кольорових та чорно-білих. Найбільш популярно сканувати креслення, конспекти, проекти, книги, різні схеми, плани та графіки для презентацій.

Серед фахівців проектних, архітектурних та інженерних бюро, а також учнів технічних спеціальностей вкрай затребуване сканування документів великих форматів, наприклад сканування А0, А1, А2. Зазвичай таке сканування повсюдно використовується для архітектурних проектів та креслень, для різної інженерної графіки та для електронних схем.

Як правило, широкоформатне сканування та широкоформатний друк креслень використовується для створення копії, що перевершує оригінал за якістю. Формат оригіналу для широкоформатного сканування та подальшого широкоформатного друку креслень може бути від А4 до А0+.

Цифрове сканування та переведення паперової документації в електронний вигляд дозволяє внести всю базу даних документів у пам'ять комп'ютера, завдяки цьому ваш архів документації набуває наступних якостей:

 • невеликий розмір, компактність
 • можливість довговічного зберігання, підвищення збереження документів
 • мобільність та оперативність використання (швидкий пошук та виклик файлу)