Каталог послуг

Друк плакатів, постерів

Якісний та оперативний друк плакатів, постерів та афіш. Послуги широкоформатного друку великих плакатів у Києві - формати А0, А1, А2, А3.

Окреме місце серед послуг фірми «KPRINT» займає кольоровий та ч\б широкоформатний друк рекламних та інформаційних плакатів. У нашому принт-центрі можна надрукувати плакати з різних програм на стандартних форматах А4, А3, А2, А1, А0, а також постери та плакати великих, нестандартних форматів. При необхідності можливий друк на різних паперах щільності 80-200 гр/м2.


Прайс-лист на друк плакатів


Плакат - це друкована продукція, що містить яскраве, що приваблює увагу, зображення та використовується в рекламних, навчальних та агітаційних цілях. Плакати можуть бути різних форматів – як стандартних (від А4 до А0), так і оригінальних (за бажанням замовника). Найчастіше друк плакатів проводиться на папері щільністю 80-180 г/м2 різного покриття.

Плакаты и постеры в рекламе

На на даний момент плакати, постери та афіші можуть бути зараховані до найдієвіших способів реклами різних товарів, послуг або заходів, що плануються. Привабливий для потенційних покупців постер біля магазину чи всередині приміщення не тільки повідомить, де можна знайти рекламований товар або послугу, але й налаштовуватиме на його придбання, а інформаційні широкоформатні плакати з запрошенням або повідомленням про нову послугу або товар швидко поінформують цільову аудиторію. Через це послуги широкоформатного друку затребувані та популярні на рекламному ринку Києва та інших міст України.

Для участі Вашої компанії у рекламних акціях ми пропонуємо замовити друк постерів та плакатів у мінімальний термін (Цифрова роздруківка плакатів, оперативна, термінова поліграфія). Потрібно донести більше інформації потенційним покупцям про послуги чи пропоновані товари? - Чорно-біла та кольорова друк плакатів дешево дозволить Вам продемонструвати клієнтам необхідну інформацію та прикрасити інтер'єр вашого офісу.

Плакати А2 - А0 мають дуже широкий спектр застосування. Їх можна використовувати для оформлення стендів, офісів, магазинів, також плакати застосовуються як рекламні вивіски.