Каталог послуг

Друк креслень

Як терміново може бути виконане замовлення? Ми здійснюємо друк з10:00 до 19:00. Друк креслень може бути виконан в будь-який день за графіком роботи. Що особливо важливо для студентів, які часто здають роботу в останній день, для бізнесменів, які співпрацюють з закордонними компаніями, у яких може бути різний вартовий пояс і т.д. Крім того, можливий терміновий друк, виконання замовлень у найкоротший термін.


Ціни:


Друк креслень великих форматів (А0 або А1) – необхідність, з якою стикаються дуже багато архітекторів, інженерів і інші фахівці, а також студенти.

Якщо Вам необхідно терміново надрукувати креслення для диплома або курсової роботи, або для інших проектів, то найкращий спосіб - звернутися до нашого професійного копіювального центра, де для Вас якісно та вчасно виконають будь-які друковані роботи, використовуючи при цьому найсучасніше обладнання.

Наш поліграфічний центр здійснює друк, сканування та копіювання креслень різних форматів та складності, у тому числі друк креслень з різних інженерних систем. Ми працюємо з будь-якими програмами САПР (зокрема, друк креслень з Автокаду, Компасу та Архікаду) та кресленнями будь-якого формату (А2, А1, А0). Також може бути здійснена постдрукарська обробка - наші фахівці можуть відредагувати Ваш документ в електронному вигляді - наприклад, змінити формат, збільшити або зменшити розмір креслення.

Широкоформатний друк креслень формату А3, А2, А1, А0 здійснюється як на папері різної щільності, так і на ватмані.

Друк креслень А0, А1, А2 у Києві

Наш принт-центр виконує широкоформатний друк креслень будь-якого обсягу (від одного екземпляра креслення до партій):

  • широкоформатний друк кольорових та ч\б креслень усіх форматів (А2-А0), а також нестандартних форматів
  • коригування та редагування креслень за необхідності
  • постдрукарська обробка креслення
  • сканування та копіювання креслень

Так само наша поліграфія надає й інші види послуг з друку, копіювання або сканування креслень.

Обробка та друк проектів здійснюється на сучасному обладнанні, що дозволяє нам виконувати замовлення в найкоротші терміни.

Ви можете надіслати нам файли як електронною поштою, так і принести в офіс на будь-яких носіях: USB накопичувачі, картки пам'яті, CD/DVD. Надаються консультації щодо підготовки файлів.